Контейнер ланч-бокс №1 CM-710 (Irak Plastik) 18.5х14х5 см
49,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3306
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пластиковий контейнер ланч-бокс, компактний і зручний для зберігання і прийому їжі поза домом (на роботі, в дорозі, на природі). За допомогою цього пункту ви можете легко пересувати кришку герметично, а також зафіксувати защелки. Можлива мийка контейнера в посудомийній машині. Підходить для мікрохвиль і гарячих продуктів.
| Вага | 100 г |
| Довжина | 18.5 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 5 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Для бутербродів |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 50 мм |
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49,50 ₴









