Багатофункціональна туристична лопата виготовлялася з міцного металу і міцної дерев’яної ручки. На додаток до своєї основної ролі лопата пропонує додаткові функції у вигляді зубчастий леза, Латка для пляшок і трьох гаєчних ключів. Туристічна лопата буде вашим помічником на зимових дорогах і легко вміщається в багажнику будь - якої машини. Підійдуть мисливці, рибалки та самооборони.
| Вага | 0.6 кг |
| Загальна довжина | 46 см |
| Ширина робочої частини | 12.5 см |
| Долина робочої частини | 20 см |
| Товщина робочої частини | 2 мм |
| Діаметр кріплення під чорницем | 40 мм |
Характеристики
| Вага лопати | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 46 см |
| Додаткові можливості | Пила, Гайковий ключ, Відкривачка |
| Стан | Новий |
| Загальна вага | 600 г |
| Рукоятка | |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип рукоятки | Незнімна |
| Робоча частина | |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Довжина робочої частини | 20 см |
| Ширина робочої частини | 12.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴




