Форма для випікання паски об'ємом 1 літр дає можливість готувати паски середнього розміру. Виготовлена з якісної вуглецевої сталі із цинковим покриттям для захисту від корозії. Виробництво розміщено у Харкові. Має традиційну круглу форму в основі та високий борт. Проста у використанні, прослужить довгі роки для отримання смачних пасок або інших кондитерських виробів за вашими улюбленими рецептами.
| Вес: | 105 г |
| Діаметр по верху: | 11 см |
| Діаметр дна: | 10 см |
| Висота: | 13 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Кругла |
| Призначення форми | Для хліба, Для пирога, Для пасхи/паски |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Загальний об`єм форми | 1000 мл |
| Діаметр | 110 мм |
| Висота стінок | 130 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴






