


Брусок точильний (Точильний камінь) Лодочка 245х40х20 мм синій
49 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2902
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Точильний камінь або оселок — це брусок із дрібнозернистого абразивного матеріалу, що застосовується для доведення вручну поверхонь і різальних крайок інструментів. Має овальну форму. Вся поверхня є робочою частиною.
| Вага | 400 г |
| Ширина | 4 см |
| Довжина: | 24 см |
| Товщина | 2 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴



