


Брусок точильний (Точильний камінь) Лодочка 222х40х18 мм синій
84 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 2901
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Точильний камінь або оселок — це брусок із дрібнозернистого абразивного матеріалу, що застосовується для доведення вручну поверхонь і різальних крайок інструментів. Має овальну форму. Вся поверхня є робочою частиною.
| Вага | 350 г |
| Ширина | 4 см |
| Довжина: | 22 см |
| Товщина | 1.8 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴



