
Вишнечистка пластикова
21 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2911
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій для витягання кісточок від вишень. Спосіб роботи — механічний. Матеріал виготовлення — пластик
| Вага | 10 г |
| Довжина: | 13 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина штока | 10 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Сірий |
| Ємність для збору кісточок | Немає |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Призначення | Для вишні, черешні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴



