Лопата виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі. Призначена для копання та виїмки ґрунту на виробництві та в сільськогосподарських роботах.
| Вага | 1 кг |
| Загальна довжина | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина планки кріплення | 11 см |
| Діаметр кріплення під держак | 4 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 290 мм |
| Ширина леза | 200 мм |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴




