Поїлка під банку - це універсальна напувалка для курей, перепелів, гусей, качок та іншого домашнього птаха. Застосовується під скляну банку до 3 л, яку потрібно встановити зверху.
Напувалка виготовлена з безпечного харчового пластику. Поїлка має фіксатор, який щільно фіксує банку з поїлкою. Легко миється та дезінфікується.
| Діаметр | 16,5 см |
| Діаметр під банку | 8 см |
| Висота загальна | 3 см |
| Висота бортика | 2.5 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Поїлка під банку |
| Призначення | Універсальне |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Діаметр | 165 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 50 г |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴







