Горщик дитячий виготовлений із якісного пластику, без запаху, виготовлений з урахуванням рекомендацій молодих мам. Чудово підійде як хлопчикам, так і дівчаткам. Пластик безпечний для дітей.
| Ширина | 22 см |
| Висота | 22 см |
| Довжина: | 30 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Горщик-стільчик |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 22 см |
| Діаметр | 11 см |
| Висота | 22 см |
| Вага | 0.2 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴







