

Форма для сиру 0,35 л Ø 95 мм з поршнем пластикова (ПП КВВ)
22,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1695+2508
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма з поршнем використовується для швидкого відпресування сирного зерна, отримання напівтвердого та твердого сиру. Конструкція форми передбачає використання навантаження на поршень для формування сирної головки та відтоку сироватки. Простота виготовлення сиру за допомогою цієї форми в домашніх умовах визначила популярність виробу в фермерських і домашніх господарствах. Універсальність форми з поршнем дала змогу розглядати її як необхідний аксесуар у роботі сироробів. Отримати смачний сир гарної структури та рівномірної щільності дійсно просто з формою для твердого сиру
| Вага | 50 гр |
| Діаметр форми | 9.5*8.5 см |
| Діаметр поршня | 8.5 см |
| Висота форми | 7.5 см |
| Висота поршня | 2 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | КВВ |
| Матеріал | Пластик |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 95 мм |
| Висота стінок | 75 мм |
| Загальний об`єм форми | 350 мл |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,10 ₴



