Етажерка це універсальний виріб який просто не замінний у побуті. Цю пластмасову етажерку можна використовувати як полицю для взуття, полицю для зберігання овочів та фруктів, полицю для зберігання інструментів, запчастин у гаражі. Сфера її використання дуже широка. Випускається у бежевому, сірому та коричневому кольорах.
| Глибина секції | 38 см |
| Ширина секції | 60 см |
| Висота секції | 24 см |
| Вага секції | 0.75 кг |
| Загальна висота | 90 см |
| Кількість секцій | 4 шт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полимерагро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип етажерки | пряма |
| Кількість ярусів етажерки | 4 |
| Колір | Сірий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 600 мм |
| Глибина етажерки | 380 мм |
| Висота етажерки | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴









