Культиватор ручний призначений для розпушування та пропалювання ґрунту, а також для видалення бур'янів. При русі культиватора вперед - назад ніж підрізає бур'яни, а зірки розпушують землю і витягують на поверхню землі залишки бур'янів.
Черенок (ручка) для культиватора продається окремо.
| Вага | 640 г |
| Кількість зірок | 4 шт |
| Ширина робочої частини | 11 см |
| Діаметр зірки | 14 см |
| Загальна довжина | 27 см |
| Довжина планки кріплення | 6.5 см |
| Діаметр кріплення | 2.5 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Культиватор ручний |
| Кількість зубців/зірочок в культиваторі | 4 |
| Довжина інструменту | 270 мм |
| Вага | 0.64 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴






