Пробка пластикова коньячна "ЧП КВВ"
0,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2200
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пробка коньячна ефективно знижує ризик просочування повітря, а також дає змогу легко, без застосування штопора, відкрити пляшку та знову її закупорити.
Корок виготовлений із харчового пластику, випускається в різних кольорах.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Діаметр корка | 17 мм |
| Діаметр капелюшки | 22 мм |
| Довжина: | 20 мм |
Пробка пластикова коньячна відео огляд товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пробка для винної пляшки |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 20 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Діаметр | 17 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ПП КВВ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,70 ₴



