Овочечистка Еко Y-форми (ПП КВВ)
12 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2196
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликий ручний інструмент використовується для зняття верхньої шкірки з різних овочів типу картоплі, моркви, буряка та інших. На інструменті є пластмасова ручка з виїмкою для зручності утримання. На передній частині встановлено гостре лезо поздовжньої форми.
Овочечистка приходить тільки в зеленому кольорі, має приємний блискучий відтінок.
Матеріал виготовлення ручки — високоякісний пластик — поліпропілен.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Висота | 12,0 см |
| Довжина: | 7,00 см |
Відео огляд овочечистки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Овочерізка |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Наявність плодотримача | Не передбачений |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 12 мм |
| Колір | Зелений |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ПП КВВ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴



