Овочечистка ЕКО Р-форми (ЧП КВВ)
13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2195
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликий ручний інструмент використовується для зняття верхньої шкірки з різних овочів — картоплі, моркви, буряку та інших. На інструменті є пластмасова ручка з гладкою виїмкою для зручності утримання. На передній частині є виступ для видалення дефектів в овочах.
Овочечистка приходить тільки в зеленому кольорі.
Матеріал виготовлення ручки — високоякісний пластик — поліпропілен.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Довжина: | 15,5 см |
| Лезо | 4,5*1,1 см |
Відео огляд овочечистки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Овощечистка |
| Тип | Механічна |
| Матеріал леза | Цинковий сплав |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Колір | Зелений |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ПП КВВ |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴



