Як відомо пінопласт має слабку теплопровідність тому це незамінна річ для вуличних туалетів або для туалетів які знаходяться в приміщенні, що слабо опалюється або не опалюється. Нічого не примерзне і нічого не обморозіть.
Сидіння на унітаз можна використовувати разом із цебрами-туалетами, які є в нашому магазині.
| Вага | 250 г |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 40 см |
| Товщина | 5 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сидіння без кришки |
| Наявність мікроліфта | Ні |
| Матеріал | Пінопласт |
| Антибактеріальне покриття | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 150 г |
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴





