


Мухобійка пластикова h=48 см 10 шт/уп (Юніпласт)
97 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2056
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мухобійка призначена для відлякування та приплескування мух. Представлена мухобійка відрізняється симпатичним дизайном та яскравими квітами. У ручці передбачено отвір, який дозволяє повісити мухобійку на стіну. Вона добре виконує свою роботу і має невисоку ціну, оскільки виготовлена українським виробником.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага | 30 г |
| Довжина | 48 см |
| Діаметр робочої частини | 12,5 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мухобійка звичайна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Вага | 30 г |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴/упаковка



