Килимок для сушіння посуду (Юніпласт)
254,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2026
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для сушіння посуду призначений для розміщення мокрих столових приладів після миття. Вам не потрібно витирати посуд, вода стікає та збирається в килимку, залишаючи робочу поверхню сухою. Килимок виготовлений з якісного щільного харчового поліетилену, легко миється, не займає багато місця на столі. Килимок представлений у кількох яскравих кольорах.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Довжина: | 41 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 1см |
Огляд пластикового килимка для сушіння посуду
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 35 см |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,20 ₴








