

Сухарниця пластикова. Миска для сухарів та фруктів Павутинка (ПолімерАгро)
36 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1773
Тарілка сухарниця-фруктівниця "Павутинка" має таку назву через зовнішню схожість з павуковим павутинням. Тарілочка зроблена з харчового пластику високої якості, так званої "первинки" - це означає, що миска-сухарка безпечна для різних харчових продуктів і що вона, наприклад, не почне плавитися на відкритому сонці і не зашкодить їжі. Також перевагою "первинки" є те, що завдяки їй тарілка-фруктівниця не має неприємних запахів, а її кольори яскраві та насичені. Також плетена сухарниця трохи "грає", згинається і вигинається, проте все одно повертається у вихідну форму.
Мисочку для сухарів і фруктів можна поставити десь на кухонному столі будинку або на дачі, вона скрізь впишеться і буде лаконічно. Тарілка для фруктів має круглу увігнуту форму і сітчасту структуру, що зовні нагадує павуче павутиння, вона дуже компактна і легко вставляється одна в одну, тому зручна в пересиланні.
Технічні характеристики кошики для сухарів і фруктів.
| Вага | 5 г |
| Висота | 9 см |
| Довжина верхньої частини | 28 см |
| Довжина нижньої частини | 12 см |
| Ширина нижньої частини | 12 см |
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Полимерагро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | не передбачена |
| Диаметр миски | 28 см |
| Ширина миски | 28 см |
| Материал миски | Пластик |
| Висота миски | 9 см |
| Длина миски | 28 см |
| Кількість у наборі | 1 Штука. |
- Ціна: 36 ₴



