Бочка пластикова харчова 25 літрів GR-01002 (Горизонт)
544 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 653
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бочка харчова поліетиленова, номінальним об'ємом 25 літрів. Виготовлена з якісного поліетилену білого кольору, має щільні, еластичні стінки, які дають змогу витримувати максимальне завантаження, механічні удари. У верхній частині бочки є широка горловина, що робить зручним процедуру заповнення ємності. Горловина закривається тільки кришкою, що закручується, яка оберігає вміст бочки від потрапляння небажаних домішок. З боків горловини розташовані щільні, міцні ручки, що дають змогу переносити (транспортувати) навантажену бочку, як поодинці, так і в парі. Якість використовуваного для виробництва матеріалу, дає змогу зберігати в бочці холодні харчові продукти, що істотно розширює сферу застосування цього виробу.
| Вага | 1,6 см |
| Діаметр бочки | 34 см |
| Висота | 35 см |
| Діаметр горла | 22 см |
| Мембрана | немає |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Горизонт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 25 л |
| Діаметр люка | 22 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Вид бака | Вертикальний |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴









