



Ящик пластиковий на 35 літрів харчовий білий 57*40*22 см (Юніпласт)
449 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1475
Господарський ящик на 35 літрів 1 сорт із міцної пластмаси. У принципі можна назвати його і прямокутним тазом на 35 літрів. Сфера застосування цього продукту дуже велика: у ньому можна зберігати харчові продукти, особливо молочні, м'ясні, рибні. Овочі фрукти, без проблем. Пластик міцний, товстий. Коли береш цей виріб у руки, це відчувається. Стінки не рівні, а мають рифлену форму, що надає ящику стійкості та жорсткості. Міцні, широкі бортики, розташовані у верхній частині виробу, дають змогу підіймати (переносити) груджену місткість. Ці ящики вставляються одна в одну, що зменшує їх об'єм під час зберігання або транспортування порожньої тари. Також не варто забувати, що пластикові ємності легко миються й не вимагають особливого догляду. А найголовніше це низька вартість.
Технічні характеристики ящика 35 л 1 сорт.
| Місткість: | 35 л |
| Вага: | 1,5 кг |
| Ширина верхньої частини: | 40 см |
| Довжина верхньої частини: | 57 см |
| Ширина нижньої частини: | 34 см |
| Довжина нижньої частини: | 53 см |
| Висота: | 22 см |
Відео огляд Ящик пластиковий на 35 літрів харчовий білий Юніпласт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ручки | Є |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 220 мм |
| Об`єм | 35 л |
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для рідини і сипучих продуктів |
- Ціна: 449 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.



