Миска пластикова Ягідка 2 літри з кришкою жовта Ø 22 см h=9.5 см (ПолімерАгро)
43,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1313-ЖЛ + 3784
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскрава, практична поліпропіленова миска номінальним об'ємом 3 літри. Виготовлена тара з якісної харчової пластмаси, не має неприємного запаху, безпечна для контакту з харчовими продуктами, витримує дрібні механічні удари, має ергономічну форму, зручно зберігатися. Має гладкі, еластичні стінки, завдяки чому добре миється миючими засобами для посуду, не вбирає запахів продуктів, які в ній зберігаються. Добре підійде для приготування або зберігання продуктів харчування. На зовнішній стороні має рельєфний малюнок, як веселий овочів, характерний для даного виробника. Виконана в красивих кольорах, що дає можливість вибрати для себе варіант, що сподобався.
| Об `єм | 3 л |
| Діаметр верхньої частини | 24.5 см |
| Діаметр нижньої частини | 11.5 см |
| Висота | 10 см |
| Вага | 105 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Об`єм | 2 л |
| Діаметр миски | 22 см |
| Висота миски | 11 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Полимерагро |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Використання в духовці | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,50 ₴








