


Ящик пластиковий на 35 літрів господарський 57*40*22 см (Юніпласт)
400 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1246
Господарський ящик на 35 літрів із міцної пластмаси. У принципі можна назвати його і прямокутним тазом на 35 літрів. Сфера застосування цього продукту дуже велика: у ньому можна зберігати (переносити) речі (або предмети або речовини), використовувати як піддон для розсади, як ящик для сміття, зберігати воду (не питну), мити будь-які предмети тощо. Єдине, що в ньому не рекомендується робити так, це зберігати харчові продукти (особливо молочні, м'ясні, рибні). Овочі фрукти, без проблем.
Пластик міцний, товстий. Коли береш цей виріб у руки, це відчувається. Стінки не рівні, а мають рифлену форму, що надає ящику стійкості та жорсткості. Міцні, широкі бортики, розташовані у верхній частині виробу, дають змогу підіймати (переносити) груджену місткість. Ці ящики вставляються одна в одну, що зменшує їх об'єм під час зберігання або транспортування порожньої тари.
Також не варто забувати, що пластикові ємності легко миються й не вимагають особливого догляду. А найголовніше це низька вартість.
| Місткість | 35 літрів |
| Вага | 1,7 кг |
| Ширина верхньої частини | 40 см |
| Довжина верхньої частини | 57 см |
| Ширина нижньої частини | 35 см |
| Довжина нижньої частини | 53 см |
| Висота | 22 см |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кришка | Немає |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 220 мм |
| Об`єм | 35 л |
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.



