Бочка пластикова харчова 40 літрів GR-01004 (Горизонт)
629 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1136
Ця бочка призначена для зберігання, приготування, перенесення харчових продуктів, а також усіх інших речовин. Бочка не герметична. Виконана згідно з відповідним технічним умовам.
Бочка білого кольору, виготовлена з харчового поліетилену, розрахована на 40 літрів. Якість вихідного матеріалу дає змогу зберігати в бочці холодні харчові продукти, що розширює сферу застосування цієї ємності в домашньому господарстві. У верхній частині бочки є широка горловина, через яку зручно заливати (засипати) рідини або сипки матеріали. Горловина закривається мембраною й кришкою, що загвинчується. Така конструкція оберігає вміст бочки від потрапляння повітря, пилу та інших непотрібних речовин. У верхній частині, з боків від горловини, розташовані міцні ручки, які дають змогу транспортувати бочку за максимального завантаження. Стінки бочки еластичні, щільні, здатні витримати переднє навантаження і стійкі до механічних ударів.
| Вага | 2 кг |
| Діаметр горловини | 22 см |
| Діаметр низу | 35 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 35 см |
| Мембрана | немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Горизонт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 40 л |
| Діаметр люка | 22 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Вид бака | Вертикальний |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 45 см |
- Ціна: 629 ₴








