



Сапа посилена 150 мм (товщина 2 мм)
246,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5326
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сапа без черенка,призначена для садово-городніх робіт. Ефективно підходить для прополювання
| Вага | 440 г |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Загальна довжина сапи | 24 см |
| Товщина робочої частини | 2 мм |
| Діаметр під черенок | 30 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.4 кг |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Сапка |
| Ширина робочої частини | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246,50 ₴



