



Лопата штикова укорочена з дерев'яним держаком L=60 см (Reindeer)
250 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5323
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата штикова укорочена (саперна) відмінно підходить для копання та збирання ґрунту. Робоча частина виготовлена із міцної рейкової сталі. Має зручний дерев'яний держак.
| Вага | 720 кг |
| Загальна довжина | 60 см |
| Ширина робочої частини | 16 см |
| Довжина робочої частини | 20 см |
| Товщина робочої частини | 1,5 мм |
| Діаметр кріплення під держак | 30 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reindeer |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 |
| Довжина | 60 |
| Ширина робочої частини | 16 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Тип ручки | Пряма |
| Загальна вага | 0.7 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



