



Лопата совкова вкорочена з дерев'яним держаком та D-подібною ручкою L=70 см (Reindeer)
300 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5321
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата совкова вкорочена (саперна) відмінно підходить для копання траншей та збирання ґрунту. Робоча частина виготовлена із міцної рейкової сталі. Має дерев'яний держак із зручною пластиковою ручкою.
| Вага | 720 кг |
| Загальна довжина | 72 см |
| Ширина робочої частини | 15 см |
| Довжина робочої частини | 20 см |
| Товщина робочої частини | 1,5 мм |
| Діаметр кріплення під держак | 30 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reindeer |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
| Довжина рукоятки | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 |
| Довжина | 72 |
| Ширина робочої частини | 15 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Тип ручки | Т-подібна |
| Загальна вага | 0.7 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



