


Вила для сіна (Reindeer)
240 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5325
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вила для сіна посилені призначені для збирання, перенесення, розвантаження сіна та інших продуктів сільськогосподарської діяльності, а також садового компосту або гною. Молоткове покриття забезпечує антикорозійні властивості виробу та тривалі терміни його експлуатації.
| Довжина загальна | 40 см |
| Довжина робочої частини | 31 см |
| Ширина робочої частини | 22 см |
| Діаметр прутів | 8 мм |
| Діаметр планки кріплення | 40 мм |
| Вага | 700 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reindeer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Кількість зубів | 4 |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Призначення | Для сіна |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Вила сіно-гнойові |
| Ширина робочої частини | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



