

Сміттєві пакети ТМ Начисто 120 літрів (10 шт/уп) 70*105 см, щільність 25 мкм
38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5036
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцні сміттєві пакети стануть незамінними в будь-яких місцях, де скупчується багато сміття: приватних будинках, торгово-розважальних центрах, кінотеатрах, закладах громадського харчування та ін. будматеріалами, камінням, гілками та ін.
| Об `єм | 120 л |
| Кількість у рулоні | 10 шт |
| Ширина | 70 см |
| Довжина | 105 см |
| Товщина | 25 мкм |
| Вага рулону | 255 г |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 120 л |
| Кількість в рулоні | 10 шт. |
| Ширина | 70 см |
| Довжина | 105 см |
| Товщина | 25 мкм |
| Матеріал | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ароматизовані | Ні |
| Вага рулону | 255 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴



