


Ємність для спецій 220 мл (Полімерпобут)
27 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4996
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність для зберігання різних спецій, оснащена зручною кришкою з різними отворами. Виготовлена із харчового пластику.
| Об'єм | 220 мл |
| Висота | 7,2 см |
| Діаметр верхньої частини | 7.5 см |
| Діаметр нижньої частини | 6.5 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полимербыт |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Тип | Коробочка для спецій |
| Об`єм | 220 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 75 |
| Форма | Кругла |
| Висота | 50 |
| Застосування | Універсальний |
| Зберігання в холодильнику | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴



