

Пакет фасувальний №9 Овочі 18*35 см 1,2 кг (1000 шт/уп)
155,50 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4890
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний пакувальний пакет, призначений для фасування та перенесення продукції. Їх використовують у супермаркетах, продуктових магазинах, ринках тощо.
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 18 см |
| Вага | 1.2 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155,50 ₴/упаковка



