Універсальний пакувальний пакет, призначений для фасування та перенесення продукції. Їх використовують у супермаркетах, продуктових магазинах, ринках тощо.
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 10 см |
| Вага | 340 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴/упаковка





