


Пакет майка BMW чорний 40*60 см (50 шт/уп)
93 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4895
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети виготовлений з поліетилену, здатний витримати відносно великі навантаження і мають хорошу стійкість. Вони знайшли застосування як у побуті, так і на виробництві для пакування, транспортування та зберігання різноманітних товарів.
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Тип | Пакет-майка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Виробник | BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴/упаковка



