

Сміттєві пакети із зав'язками 35 літрів 15 шт/уп фіолетові (TM STARK) 50*60 см, щільність 15 мкм
25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4804
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети для сміття із зав'язками PROdom це практично. Ідеально підходять для використання в побуті та на виробництві для відер для сміття, кошиків, баків, для будівельного сміття, при переїзді та тривалому зберіганні речей.
| Об `єм | 35 л |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 60 см |
| Кількість у рулоні | 15 шт |
| Щільність | 15 мкм |
| Вага рулону | 145 г |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 35 л |
| Кількість в рулоні | 15 шт. |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 60 см |
| Товщина | 15 мкм |
| Матеріал | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Наявність зав'язок | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Ароматизовані | Ні |
| Вага рулону | 145 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴



