
Тріска для копчення 1 кг ДУБ 6*12 мм (Talan-DV)
69,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4819-ДБ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тріска застосовується для копчення м'яса риби ковбасок або овочів, надасть Вашим стравам неповторний аромат та смак. Тріска для копчення проводиться шляхом дроблення стовбура, очищенням тирси від виробничого пилу і подальшим сушінням до необхідної вологості.
| Розмір фракції | 6*12 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DV |
| Країна виробник | Україна |
| Тип деревини | Дуб |
| Застосування тріски | Для сала, Для м'яса, Для птиці, Для сиру, Для риби, Для настоянок |
| Мінімальна фракція тріски | 6 мм |
| Максимальна фракція тріски | 12 мм |
| Вага | 1 кг |
| Упаковка | Поліетиленовий прозорий мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,40 ₴



