Тріска застосовується для копчення м'яса риби ковбасок або овочів, надасть Вашим стравам неповторний аромат та смак. Тріска для копчення проводиться шляхом дроблення стовбура, очищенням тирси від виробничого пилу і подальшим сушінням до необхідної вологості.
| Розмір фракції | 6*12 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DV |
| Країна виробник | Україна |
| Тип деревини | Бук, Вільха |
| Застосування тріски | Для сала, Для м'яса, Для птиці, Для сиру, Для риби, Для настоянок |
| Мінімальна фракція тріски | 6 мм |
| Максимальна фракція тріски | 12 мм |
| Вага | 1 кг |
| Упаковка | Поліетиленовий прозорий мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,40 ₴




