Контейнер для сипучих продуктів 800 мл прозорий (Боніпласт) 93*93*122
25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4795-ПР
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер виготовлений із якісного харчового пластику, підходить для зберігання сипучих продуктів. Кришка міцно закривається та захищає вміст контейнера від попадання вологи та запахів.
| Об `єм | 800 мл |
| Висота | 122 мм |
| Ширина/довжина верхньої частини | 93 мм |
| Ширина/довжина нижньої частини | 80 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 800 л |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Висота | 122 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴








