

Годівниця для птиці бункерна 7 літрів (Сюрприз) 12 шт/уп
139 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4733
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Годівниця для домашніх птахів. Виріб виконаний із якісного харчового пластику. Корм засипається через віконце у верхній частині годівниці, далі він рівномірно розподіляється на піддон. Піддон розділений на секції для того, щоб у кожного птаха під час їди було своє «обіднє місце». Годівницю можна підвісити на зручну для Вас або птаха висоту завдяки наявності гачка.
Годівниця легко миється і не потребує спеціального догляду. А доладна конструкція допомагає економити місце при транспортуванні даного виробу.
| Об `єм | 7 л |
| Висота годівниці | 30 см |
| Діаметр піддону | 27 см |
| Висота бортиків піддону | 4 см |
| Діаметр бункера | 18 см |
| Висота бункера | 25 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СЮРПРИЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 7 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Автоматична годівниця/поїлка |
| Форма | Кругла |
| Вигляд тварин | Птахи |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Особливості | З підставкою |
| Розмір породи тварин | Великі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴



