

Швабра з одинарним віджимом та цільною ручкою довжина 103 см насадка 27 см (МАКСУС ПЛЮС) Арт. 2020
180 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 4724
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швабра з подвійним віджимом та металевою основою, оснащена цільною ручкою з нержавіючої сталі, Губка-моп із полівінілхлориду здатна вбирати до 2 літрів води.
Швабра оснащена міцним металевим механізмом віджимання, завдяки якому руки завжди залишаються сухими.
Підходить для прибирання будь-яких гладких поверхонь, ідеально збирає пил, волосся, шерсть свійських тварин та дрібне сміття.
| Ширина насадки | 27 см |
| Довжина | 103 см |
| Діаметр ручки | 25 мм |
| Діаметр насадки | 50 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація відром | Немає |
| Матеріал насадки | Поліпропілен |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Тип | Швабра з губкою-валиком |
| Тип ручки | телескопічна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр насадки | 5 см |
| Довжина ручки | 103 см |
| Ширина насадки | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.



