Сокира-колун відмінно підходить для розколювання масивних полін і дров. Сокира легко розколює поліно навпіл за мінімального зусилля. Його довжина 88 см дозволяє тримати колун двома руками та максимально ефективно використовувати силу замаху.
| Вага | 3.7 кг |
| Довжина | 88 см |
| Довжина ручки | 81 см |
| Ширина ручки | 5 см |
| Товщина ручки | 2.5 см |
| Висота робочої частини | 19 см |
| Ширина робочої частини | 9 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сокири | Колун |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина леза | 190 мм |
| Ширина леза | 90 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 3.7 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 810 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






