Ложка-підставка виготовлена з гіпоалергенного матеріалу – поліпропілен турецького виробництва ТМ Dunya. Матеріал стійко витримує вологу, механічні, хімічні дії. Ця підставка ідеально прикрасить інтер'єр Вашої їдальні. Підставка під ложку допоможе підтримувати чистоту на кухні під час готування. Гладка поверхня легко миється. Можна використовувати в посудомийних машинах. Товар сертифікований міжнародним стандартом якості для контакту з продуктами харчування ISO 9001. Термін придатності - необмежений.
| Вага | 20 г |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 9 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dunya Plastic |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Ложка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴






