



Сушіння для посуду мармур LAM 191-12
325,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3327-МР
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушка для посуду і столового приладдя Lamela зроблена з високоякісного і безпечного пластику українського виробництва. Виріб призначений для сушки тарілок і столового приладдя після миття. Має окрему підставку для ложок і виделок. Виконана в сучасному дизайні, практична, легка, вологостійка, міцна, компактна і містка.
| Вага | 800 г |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина підставки | 11 см |
| Довжина підставки | 14 см |
| Висота підставки | 13 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lamela |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 |
| Довжина | 220 |
| Висота | 160 |
| Ширина | 480 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325,50 ₴



