

Накладка ня для вуличного туалету з пінопласту сіре (Scraper)
130 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2055-СР
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сидіння для вуличного туалету з пінопласту сприяє комфорту при відвідуванні вуличного туалету в холодну пору року.
| Вага | 150 г |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 41 см |
| Товщина | 6 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сидіння без кришки |
| Наявність мікроліфта | Ні |
| Матеріал | Пінопласт |
| Антибактеріальне покриття | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 150 г |
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴



