

Сміттєві пакети Традиція 35 літрів (10 шт/уп) 50*60 см, щільність 14 мкм
9,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3941
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети для сміття ProDom 60л призначені для комфортного зберігання та утилізації побутового сміття.
| Об `єм | 35 л |
| Кількість у рулоні | 10 шт |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 60 см |
| Щільність | 14 мкм |
| Вага рулону | 70 г |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 35 л |
| Кількість в рулоні | 10 шт. |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 60 см |
| Товщина | 14 мкм |
| Матеріал | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Синій |
| Ароматизовані | Ні |
| Вага рулону | 70 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,80 ₴



