Бочка пластмасова харчова призначена для транспортування та зберігання різних рідких сипких речовин. Виконана з якісного міцного харчового пластику, укомплектована кільцем ущільнювача, а також оснащена зручними для перенесення ручками.
| Об `єм | 60 л |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 63 см |
| Діаметр бочки | 40 см |
| Діаметр горловини | 21.5 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Виробник | Леміра |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 63 см |
| Ширина | 40 см |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Кількість шарів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид бака | Вертикальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴






