

Спиртометр Харків середній 0-80° (довжина 11 см, діаметр 13 мм)
18 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3251
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оптимальний варіант для домашнього використання. Призначений для контролю міцності алкогольних напоїв, сирцю.
| Діаметр верхньої частини | 13 мм |
| Діаметр нижньої частини | 6 мм |
| Довжина загальна | 11 см |
| Діапазон виміру спирту | 0-80 % об |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Спирт |
| Наличие термометра | Ні |
| Матеріал | Скло |
| Довжина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴



