Поїлка для птиці на 6 літрів із пластиковою ручкою (Сюрприз) 10 шт/уп
135 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2695
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Поїлки для птиці на 6 літрів складається з ковпака з ручкою і піддону. Ковпак кріпиться до піддону за допомогою поворотного механізму. Сам виріб виконано з якісних полімерів. Товар простий у використанні, легко миється і не вимагає особливих умов експлуатації. А складна конструкція допомагає заощадити місце під час перевезення поїлки.
| Вага | 0.5 кг |
| Діаметр піддону | 30 см |
| Діаметр колби | 20 см |
| Загальна висота | 32 см |
| Висота піддону | 4,5 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Об`єм | 6 л |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 200 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Поїлка вакуумна |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴








