Лопата совкова з рейкової сталі призначена для роботи з сипкими матеріалами, як-от пісок, вугілля, гравій, а також використовується для навантаження зерна. Виготовлена з високоміцних матеріалів, має антикорозійне покриття, вирізняється зносостійкістю.
| Вага | 1 кг |
| Загальна довжина | 35 см |
| Ширина робочої частини | 23 см |
| Довжина без планки кріплення | 28 см |
| Довжина планки кріплення | 7 см |
| Діаметр під держак | 40 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 280 мм |
| Ширина леза | 230 мм |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴





