Лопата штикова - це ручний інструмент, призначений для копання, розчищення або перенесення ґрунту та інших сипких та пухких матеріалів. Ця модель лопати виготовлена з рейкової сталі. Наступи на полотні дозволяють легко заглиблювати інструмент у ґрунт. Ця модель штикової лопати оброблена порошковим покриттям, що запобігає налипанню в'язких матеріалів. Призначена для робіт, де потрібна підвищена міцність інструменту.
| Вага | 850 г |
| Загальна довжина | 40 см |
| Ширина робочої частини | 21 см |
| Довжина без планки кріплення | 30 см |
| Довжина планки кріплення | 10 см |
| Діаметр під держак | 40 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.85 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 300 мм |
| Ширина леза | 210 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴





