



Відро для сміття пластикове 15 літрів із педаллю сіре 30*30*36 см GR-02063 (Горизонт)
537,50 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1274-СР
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ведро с педалью из полипропилена. Красивое и качественно выполненное изделие от Харьковского производителя «Горизонт». Все детали и механизмы продукта выполнены из пластмассы. Само ведро состоит из пластикового корпуса с подъёмным механизмом для крышки и внутреннего ведра с ручкой. Внутреннее ведро служит для того чтобы было удобно выкидывать мусор. Ведро производится в трёх разных вариантах: 3,5 литра, 6 литров, 9 литров. Литраж измеряется по объёму внутреннего ведра.
Сам продукт виконаний з дорогого якісного пластика. Відро проводиться в декількох кольорах. Всі кольори красиві і добре виглядають. Також пластикове відро легко миється і при правильному користуванні прослужить довгу службу.
| Ємність зовнішнього відра | 15 л |
| Ємність внутрішнього відра | 14 л |
| Вага | 1,1 кг |
| Довжина верхньої частини | 30 см |
| Ширина верхньої частини | 30 см |
| Довжина нижньої частини | 22 см |
| Ширина нижньої частини | 24,5 см |
| Висота | 36 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1100 г |
| Виробник | Горизонт |
| Об`єм | 15 л |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 537,50 ₴



